Aktuální místní čas zde: Cascade, Seychely
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cascade? Odpověď: Cascade Místo se nachází v časovém pásmu "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 05:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Cascade přepne na Zimní čas v(e): 07:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 1 hodin(y), 59 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Cascade Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Mahe) »
| Cascade informace: | |
|---|---|
| Země: | Seychely |
| Měna: | SCR, Rupee |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 4 088 = 46.276‰ SYC Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 4 m |
| GPS souřadnice | 4° 40' 0" Jih, 55° 30' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 518.9 km (322.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9488.2 km (5895.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Seychely (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Cascadeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cascade
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 18:11 |
Časový rozdíl odtud: Cascade
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londýn | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubaj | | | 0 | |
| Bombaj | +1.5 | | | * |
| Šanghaj | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 46.276‰ SYC Populace



