Aktuální místní čas zde: Košice, Slovensko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Košice? Odpověď: Košice (Košický) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 20:08 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Košice přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 6 hodin(y), 51 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Košice Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Košice informace: | |
|---|---|
| Země: | Slovensko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 236 563 = 43.366‰ SVK Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 205 m |
| GPS souřadnice | 48° 42' 50.2" Sever, 21° 15' 29.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5416.5 km (3365.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4590.6 km (2852.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovák (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Košiceje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Košice
![]() 04:41 |
![]() |
![]() 20:22 |
Časový rozdíl odtud: Košice
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 43.366‰ SVK Populace



