Aktuální místní čas zde: Marka, Somálsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Marka? Odpověď: Marka (Lower Shabeelle) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 19:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Marka Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Mogadishu) »
| Marka informace: | |
|---|---|
| Země: | Somálsko |
| Měna: | SOS, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 230 100 = 22.754‰ SOM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 12 m |
| GPS souřadnice | 1° 42' 57.4" Sever, 44° 46' 18" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 190.8 km (118.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9816.3 km (6099.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Somali/Somálsko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Markaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Marka
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:04 |
Časový rozdíl odtud: Marka
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 22.754‰ SOM Populace



