Aktuální místní čas zde: Miranda de Ebro, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Miranda de Ebro? Odpověď: Miranda de Ebro (Castille and León) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:37 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Miranda de Ebro přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 22 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Miranda de Ebro Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| Miranda de Ebro informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 39 264 = 0.844‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 466 m |
| GPS souřadnice | 42° 41' 11.4" Sever, 2° 56' 49" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4746.3 km (2949.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5260.8 km (3268.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Miranda de Ebroje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Miranda de Ebro
![]() 06:40 |
![]() |
![]() 21:37 |
Časový rozdíl odtud: Miranda de Ebro
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.844‰ ESP Populace



