Aktuální místní čas zde: Quintanar del Rey, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Quintanar del Rey? Odpověď: Quintanar del Rey (Castille-La Mancha) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:41 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Quintanar del Rey přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 18 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Quintanar del Rey Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| Quintanar del Rey informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 539 = 0.162‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 723 m |
| GPS souřadnice | 39° 19' 60" Sever, 1° 55' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4373.5 km (2717.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5633.6 km (3500.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Quintanar del Reyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Quintanar del Rey
![]() 06:46 |
![]() |
![]() 21:23 |
Časový rozdíl odtud: Quintanar del Rey
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.162‰ ESP Populace



