Aktuální místní čas zde: San Javier, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: San Javier? Odpověď: San Javier (Murcia) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:38 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
San Javier přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 21 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» San Javier Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| San Javier informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 31 432 = 0.676‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 27 m |
| GPS souřadnice | 37° 48' 22.5" Sever, 0° 50' 14.5" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4203.7 km (2612 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5803.4 km (3606.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
San Javierje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: San Javier
![]() 06:46 |
![]() |
![]() 21:14 |
Časový rozdíl odtud: San Javier
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.676‰ ESP Populace



