Aktuální místní čas zde: Sant Antoni de Portmany, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sant Antoni de Portmany? Odpověď: Sant Antoni de Portmany (Balearic Islands) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:52 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sant Antoni de Portmany přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 7 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sant Antoni de Portmany Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| Sant Antoni de Portmany informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 21 852 = 0.47‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 14 m |
| GPS souřadnice | 38° 58' 50.4" Sever, 1° 18' 13" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4334.2 km (2693.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5672.8 km (3524.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Sant Antoni de Portmanyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sant Antoni de Portmany
![]() 06:34 |
![]() |
![]() 21:09 |
Časový rozdíl odtud: Sant Antoni de Portmany
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.47‰ ESP Populace



