Aktuální místní čas zde: Santa Lucía, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Santa Lucía? Odpověď: Santa Lucía (Canary Islands) Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:40 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Santa Lucía přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 19 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Santa Lucía Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Canary) »
| Santa Lucía informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 63 637 = 1.368‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 699 m |
| GPS souřadnice | 27° 54' 42.3" Sever, 15° 32' 26.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3103.5 km (1928.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6903.6 km (4289.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Santa Lucíaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Santa Lucía
![]() 07:07 |
![]() |
![]() 20:50 |
Časový rozdíl odtud: Santa Lucía
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.368‰ ESP Populace



