Aktuální místní čas zde: Telde, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Telde? Odpověď: Telde (Canary Islands) Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:35 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Telde přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 24 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Telde Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Canary) »
| Telde informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 100 015 = 2.151‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 160 m |
| GPS souřadnice | 27° 59' 32.7" Sever, 15° 25' 8.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3112.5 km (1934 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6894.6 km (4284.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Teldeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Telde
![]() 07:07 |
![]() |
![]() 20:50 |
Časový rozdíl odtud: Telde
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 2.151‰ ESP Populace



