Aktuální místní čas zde: Tetuán de las Victorias, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tetuán de las Victorias? Odpověď: Tetuán de las Victorias (Madrid) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tetuán de las Victorias přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tetuán de las Victorias Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| Tetuán de las Victorias informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 155 000 = 3.333‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 679 m |
| GPS souřadnice | 40° 28' 0" Sever, 3° 43' 0" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4499.5 km (2795.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5507.6 km (3422.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Tetuán de las Victoriasje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tetuán de las Victorias
![]() 06:50 |
![]() |
![]() 21:33 |
Časový rozdíl odtud: Tetuán de las Victorias
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 3.333‰ ESP Populace



