Aktuální místní čas zde: Tinajo, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tinajo? Odpověď: Tinajo (Canary Islands) Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:48 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tinajo přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 11 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tinajo Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Canary) »
| Tinajo informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 5 228 = 0.112‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 217 m |
| GPS souřadnice | 29° 3' 47.7" Sever, 13° 40' 35.3" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3231.5 km (2008 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6775.5 km (4210.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Tinajoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tinajo
![]() 06:58 |
![]() |
![]() 20:45 |
Časový rozdíl odtud: Tinajo
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.112‰ ESP Populace



