Aktuální místní čas zde: Villarejo de Salvanés, Španělsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Villarejo de Salvanés? Odpověď: Villarejo de Salvanés (Madrid) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Villarejo de Salvanés přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Villarejo de Salvanés Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Madrid) »
| Villarejo de Salvanés informace: | |
|---|---|
| Země: | Španělsko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 420 = 0.138‰ ESP Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 755 m |
| GPS souřadnice | 40° 9' 59.9" Sever, 3° 16' 22" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4466.1 km (2775.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5541 km (3443 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Španělsko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Villarejo de Salvanésje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Villarejo de Salvanés
![]() 06:49 |
![]() |
![]() 21:30 |
Časový rozdíl odtud: Villarejo de Salvanés
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.138‰ ESP Populace



