Aktuální místní čas zde: Moratuwa, Šrí Lanka
Dotaz: Kolik je hodin zde: Moratuwa? Odpověď: Moratuwa (Western) Místo se nachází v časovém pásmu "+0530" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +5.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): středu, 2026. května 20, 15:34 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Moratuwa přepne na Zimní čas v(e): 08:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4261 den, 17 hodin(y), 9 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Moratuwa Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Colombo) »
| Moratuwa informace: | |
|---|---|
| Země: | Šrí Lanka |
| Měna: | LKR, Rupee |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 185 031 = 8.6‰ LKA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 10 m |
| GPS souřadnice | 6° 46' 22.8" Sever, 79° 52' 53.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 753.1 km (467.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9254 km (5750.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | Sinhálština (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Moratuwaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Moratuwa
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 18:20 |
Časový rozdíl odtud: Moratuwa
| Los Angeles | ************ | | | -12.5 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11.5 |
| New York | ********* | | | -9.5 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.5 |
| Londýn | **** | | | -4.5 |
| Moskva | ** | | | -2.5 |
| Dubaj | * | | | -1.5 |
| Bombaj | | | 0 | |
| Šanghaj | +2.5 | | | ** |
| Tokio | +3.5 | | | *** |
| Sydney | +4.5 | | | **** |

= 8.6‰ LKA Populace



