Aktuální místní čas zde: Kassala, Súdán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kassala? Odpověď: Kassala Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 13:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kassala Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Khartoum) »
| Kassala informace: | |
|---|---|
| Země: | Súdán |
| Měna: | SDG, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 401 477 = 11.471‰ SDN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 507 m |
| GPS souřadnice | 15° 27' 3.6" Sever, 36° 23' 59.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1718 km (1067.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8289.1 km (5150.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Súdán (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Kassalaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kassala
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 18:01 |
Časový rozdíl odtud: Kassala
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 11.471‰ SDN Populace



