Aktuální místní čas zde: Dursunbey, Turecko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Dursunbey? Odpověď: Dursunbey (Balıkesir) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 10:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Dursunbey přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 19 hodin(y), 52 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Dursunbey Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Dursunbey informace: | |
|---|---|
| Země: | Turecko |
| Měna: | TRY, Lira |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 17 532 = 0.225‰ TUR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 658 m |
| GPS souřadnice | 39° 35' 9.5" Sever, 28° 37' 32.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4401.5 km (2735 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5605.5 km (3483.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | turečtina/Turecko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Dursunbeyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Dursunbey
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 20:21 |
Časový rozdíl odtud: Dursunbey
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.225‰ TUR Populace



