Aktuální místní čas zde: Kağızman, Turecko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kağızman? Odpověď: Kağızman (Kars) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 10:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kağızman přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 19 hodin(y), 51 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kağızman Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Kağızman informace: | |
|---|---|
| Země: | Turecko |
| Měna: | TRY, Lira |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 25 157 = 0.323‰ TUR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1276 m |
| GPS souřadnice | 40° 9' 24.1" Sever, 43° 8' 3.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4465 km (2774.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5542.1 km (3443.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | turečtina/Turecko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Kağızmanje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kağızman
![]() 04:43 |
![]() |
![]() 19:25 |
Časový rozdíl odtud: Kağızman
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.323‰ TUR Populace



