Aktuální místní čas zde: Konya, Turecko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Konya? Odpověď: Konya Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 09:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Konya přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 20 hodin(y), 58 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Konya Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Konya informace: | |
|---|---|
| Země: | Turecko |
| Měna: | TRY, Lira |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 875 530 = 11.253‰ TUR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1030 m |
| GPS souřadnice | 37° 52' 16.9" Sever, 32° 29' 4.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4210.9 km (2616.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5796.2 km (3601.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | turečtina/Turecko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Konyaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Konya
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 20:01 |
Časový rozdíl odtud: Konya
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 11.253‰ TUR Populace



