Aktuální místní čas zde: Pervari, Turecko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Pervari? Odpověď: Pervari (Siirt) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 10:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Pervari přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 19 hodin(y), 56 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Pervari Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Pervari informace: | |
|---|---|
| Země: | Turecko |
| Měna: | TRY, Lira |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 5 974 = 0.077‰ TUR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1294 m |
| GPS souřadnice | 37° 56' 8.6" Sever, 42° 32' 57.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4218.1 km (2621 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5789 km (3597.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | turečtina/Turecko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Pervarije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Pervari
![]() 04:52 |
![]() |
![]() 19:21 |
Časový rozdíl odtud: Pervari
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.077‰ TUR Populace



