Aktuální místní čas zde: Tatvan, Turecko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tatvan? Odpověď: Tatvan (Bitlis) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 10:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tatvan přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 19 hodin(y), 54 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tatvan Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Tatvan informace: | |
|---|---|
| Země: | Turecko |
| Měna: | TRY, Lira |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 73 222 = 0.941‰ TUR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1662 m |
| GPS souřadnice | 38° 30' 24" Sever, 42° 16' 54" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4281.5 km (2660.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5725.5 km (3557.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | turečtina/Turecko (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Tatvanje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tatvan
![]() 04:51 |
![]() |
![]() 19:23 |
Časový rozdíl odtud: Tatvan
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.941‰ TUR Populace



