Aktuální místní čas zde: Cockburn Town, Turks a Caicos
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cockburn Town? Odpověď: Cockburn Town Místo se nachází v časovém pásmu "EDT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Cockburn Town přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 listopadu 01. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 159 den, 3 hodin(y), 43 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Cockburn Town Přenastavení času 2026, 2027 (America/Grand_Turk) »
| Cockburn Town informace: | |
|---|---|
| Země: | Turks a Caicos |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 3 720 = 180.969‰ TCA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 7 m |
| GPS souřadnice | 21° 27' 40.4" Sever, 71° 8' 30.8" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2386.3 km (1482.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7620.8 km (4735.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Turks a Caicos |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Cockburn Townje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cockburn Town
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:20 |
Časový rozdíl odtud: Cockburn Town
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 180.969‰ TCA Populace



