Aktuální místní čas zde: Lira, Uganda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lira? Odpověď: Lira (Northern Region) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Lira Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Kampala) »
| Lira informace: | |
|---|---|
| Země: | Uganda |
| Měna: | UGX, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 119 323 = 3.573‰ UGA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1104 m |
| GPS souřadnice | 2° 14' 59.6" Sever, 32° 53' 59.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 250.2 km (155.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9756.9 km (6062.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Uganda (+3) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Liraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lira
![]() 06:38 |
![]() |
![]() 18:53 |
Časový rozdíl odtud: Lira
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 3.573‰ UGA Populace



