Aktuální místní čas zde: Alupka, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Alupka? Odpověď: Alupka (Crimea) Místo se nachází v časovém pásmu "MSK" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Alupka Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Simferopol) »
| Alupka informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 8 745 = 0.193‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 113 m |
| GPS souřadnice | 44° 25' 7.9" Sever, 34° 2' 41.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4938.9 km (3068.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5068.1 km (3149.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Alupkaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Alupka
![]() 05:06 |
![]() |
![]() 20:15 |
Časový rozdíl odtud: Alupka
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.193‰ UKR Populace



