Aktuální místní čas zde: Armyans’k, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Armyans’k? Odpověď: Armyans’k (Crimea) Místo se nachází v časovém pásmu "MSK" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Armyans’k Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Simferopol) »
| Armyans’k informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 26 000 = 0.572‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 16 m |
| GPS souřadnice | 46° 6' 33.1" Sever, 33° 41' 31.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5126.9 km (3185.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4880.2 km (3032.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Armyans’kje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Armyans’k
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 20:23 |
Časový rozdíl odtud: Armyans’k
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.572‰ UKR Populace



