Aktuální místní čas zde: Chudniv, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chudniv? Odpověď: Chudniv (Zhytomyr) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Chudniv přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 40 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Chudniv Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Chudniv informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 314 = 0.139‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 246 m |
| GPS souřadnice | 50° 3' 7.3" Sever, 28° 7' 2.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5565.3 km (3458.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4441.8 km (2760 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Chudnivje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chudniv
![]() 05:07 |
![]() |
![]() 21:01 |
Časový rozdíl odtud: Chudniv
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.139‰ UKR Populace



