Aktuální místní čas zde: Druzhba, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Druzhba? Odpověď: Druzhba (Sumy) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Druzhba přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 41 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Druzhba Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Druzhba informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 5 220 = 0.115‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 185 m |
| GPS souřadnice | 52° 2' 43.6" Sever, 33° 56' 42.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5786.9 km (3595.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4220.2 km (2622.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Druzhbaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Druzhba
![]() 04:35 |
![]() |
![]() 20:47 |
Časový rozdíl odtud: Druzhba
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.115‰ UKR Populace



