Aktuální místní čas zde: Lymanske, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lymanske? Odpověď: Lymanske (Odessa) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Lymanske přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 40 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Lymanske Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Lymanske informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 8 600 = 0.189‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 11 m |
| GPS souřadnice | 46° 39' 20.5" Sever, 29° 58' 2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5187.6 km (3223.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4819.4 km (2994.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Lymanskeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lymanske
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 20:39 |
Časový rozdíl odtud: Lymanske
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.189‰ UKR Populace



