Aktuální místní čas zde: Mlyniv, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mlyniv? Odpověď: Mlyniv (Rivne) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Mlyniv přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 47 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Mlyniv Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Mlyniv informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 8 228 = 0.181‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 196 m |
| GPS souřadnice | 50° 30' 32.4" Sever, 25° 37' 0.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5616.1 km (3489.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4391 km (2728.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Mlynivje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mlyniv
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 21:13 |
Časový rozdíl odtud: Mlyniv
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.181‰ UKR Populace



