Aktuální místní čas zde: Pervomays’ke, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Pervomays’ke? Odpověď: Pervomays’ke (Crimea) Místo se nachází v časovém pásmu "MSK" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Pervomays’ke Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Simferopol) »
| Pervomays’ke informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 9 014 = 0.198‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 29 m |
| GPS souřadnice | 45° 43' 2.8" Sever, 33° 51' 21.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5083.3 km (3158.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4923.8 km (3059.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Pervomays’keje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Pervomays’ke
![]() 05:02 |
![]() |
![]() 20:20 |
Časový rozdíl odtud: Pervomays’ke
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.198‰ UKR Populace



