Aktuální místní čas zde: Shabo, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Shabo? Odpověď: Shabo (Odessa) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 14:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Shabo přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 13 hodin(y), 40 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Shabo Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Shabo informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 886 = 0.152‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 15 m |
| GPS souřadnice | 46° 7' 57.4" Sever, 30° 23' 9.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5129.5 km (3187.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4877.6 km (3030.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Shaboje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Shabo
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 20:36 |
Časový rozdíl odtud: Shabo
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.152‰ UKR Populace



