Aktuální místní čas zde: Verkhovyna, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Verkhovyna? Odpověď: Verkhovyna (Ivano-Frankivsk) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Verkhovyna přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 44 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Verkhovyna Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Verkhovyna informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 5 290 = 0.116‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 629 m |
| GPS souřadnice | 48° 9' 20.6" Sever, 24° 47' 28" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5354.4 km (3327.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4652.6 km (2891 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Verkhovynaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Verkhovyna
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 21:06 |
Časový rozdíl odtud: Verkhovyna
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.116‰ UKR Populace



