Aktuální místní čas zde: Viline, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Viline? Odpověď: Viline (Crimea) Místo se nachází v časovém pásmu "MSK" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Viline Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Simferopol) »
| Viline informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 649 = 0.146‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 34 m |
| GPS souřadnice | 44° 50' 44.2" Sever, 33° 40' 17.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4986.4 km (3098.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5020.7 km (3119.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Vilineje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Viline
![]() 05:06 |
![]() |
![]() 20:18 |
Časový rozdíl odtud: Viline
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.146‰ UKR Populace



