Aktuální místní čas zde: Voskhod, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Voskhod? Odpověď: Voskhod (Crimea) Místo se nachází v časovém pásmu "MSK" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Voskhod Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Simferopol) »
| Voskhod informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 557 = 0.144‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 65 m |
| GPS souřadnice | 45° 20' 22.5" Sever, 36° 24' 48.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5041.3 km (3132.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4965.8 km (3085.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Voskhodje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Voskhod
![]() 04:53 |
![]() |
![]() 20:09 |
Časový rozdíl odtud: Voskhod
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.144‰ UKR Populace



