Aktuální místní čas zde: Yampil’, Ukrajina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Yampil’? Odpověď: Yampil’ (Sumy) Místo se nachází v časovém pásmu "EEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Yampil’ přepne na Zimní čas v(e): 04:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 151 den, 18 hodin(y), 41 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Yampil’ Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Kiev) »
| Yampil’ informace: | |
|---|---|
| Země: | Ukrajina |
| Měna: | UAH, Hryvnia |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 200 = 0.159‰ UKR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 157 m |
| GPS souřadnice | 51° 56' 51.5" Sever, 33° 47' 15.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5776 km (3589.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4231 km (2629 mi) |
| Jazyky: [*2] | ukrajinština (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Yampil’je nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Yampil’
![]() 04:36 |
![]() |
![]() 20:47 |
Časový rozdíl odtud: Yampil’
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.159‰ UKR Populace



