Aktuální místní čas zde: Dolores, Uruguay
Dotaz: Kolik je hodin zde: Dolores? Odpověď: Dolores (Soriano) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Dolores přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 1 hodin(y), 52 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Dolores Přenastavení času 2026, 2027 (America/Montevideo) »
| Dolores informace: | |
|---|---|
| Země: | Uruguay |
| Měna: | UYU, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 15 880 = 4.567‰ URY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 22 m |
| GPS souřadnice | 33° 31' 48.3" Jih, 58° 13' 1.2" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3728.2 km (2316.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6278.9 km (3901.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Uruguay |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Doloresje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Dolores
![]() 07:44 |
![]() |
![]() 17:55 |
Časový rozdíl odtud: Dolores
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 4.567‰ URY Populace



