Aktuální místní čas zde: Florida, Uruguay
Dotaz: Kolik je hodin zde: Florida? Odpověď: Florida Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Florida přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 1 hodin(y), 53 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Florida Přenastavení času 2026, 2027 (America/Montevideo) »
| Florida informace: | |
|---|---|
| Země: | Uruguay |
| Měna: | UYU, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 32 234 = 9.271‰ URY Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 74 m |
| GPS souřadnice | 34° 5' 44" Jih, 56° 12' 51" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3791.1 km (2355.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6216 km (3862.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Uruguay |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F,L [*3] |
Floridaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Florida
![]() 07:37 |
![]() |
![]() 17:46 |
Časový rozdíl odtud: Florida
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 9.271‰ URY Populace



