Aktuální místní čas zde: Namangan, Uzbekistán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Namangan? Odpověď: Namangan Místo se nachází v časovém pásmu "+05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Namangan přepne na Zimní čas v(e): 08:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 20 hodin(y), 2 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Namangan Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Tashkent) »
| Namangan informace: | |
|---|---|
| Země: | Uzbekistán |
| Měna: | UZS, Som |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 432 456 = 15.519‰ UZB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 442 m |
| GPS souřadnice | 40° 59' 53.9" Sever, 71° 40' 21.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4558.6 km (2832.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5448.5 km (3385.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Uzbek (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Namanganje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Namangan
![]() 04:46 |
![]() |
![]() 19:34 |
Časový rozdíl odtud: Namangan
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londýn | **** | | | -4 |
| Moskva | ** | | | -2 |
| Dubaj | * | | | -1 |
| Bombaj | +0.5 | | | |
| Šanghaj | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 15.519‰ UZB Populace



