Aktuální místní čas zde: Port Vila, Vanuatu
Dotaz: Kolik je hodin zde: Port Vila? Odpověď: Port Vila (Port-Vila, Shefa) Místo se nachází v časovém pásmu "+11" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +11) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 22:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Port Vila přepne na Zimní čas v(e): 14:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 15 hodin(y), 52 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Port Vila Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Efate) »
| Port Vila informace: | |
|---|---|
| Země: | Vanuatu |
| Měna: | VUV, Vatu |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 35 901 = 162.043‰ VUT Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 59 m |
| GPS souřadnice | 17° 44' 1.7" Jih, 168° 19' 18.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1971.8 km (1225.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8035.2 km (4992.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Bislamština (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Port Vilaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Port Vila
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 17:18 |
Časový rozdíl odtud: Port Vila
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| Ciudad de México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| Londýn | ********** | | | -10 |
| Moskva | ******** | | | -8 |
| Dubaj | ******* | | | -7 |
| Bombaj | ***** | | | -5.5 |
| Šanghaj | *** | | | -3 |
| Tokio | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 162.043‰ VUT Populace



