Aktuální místní čas zde: Anaco, Venezuela
Dotaz: Kolik je hodin zde: Anaco? Odpověď: Anaco (Anzoátegui) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 22:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Anaco přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 1 hodin(y), 0 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Anaco Přenastavení času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| Anaco informace: | |
|---|---|
| Země: | Venezuela |
| Měna: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 117 596 = 4.32‰ VEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 221 m |
| GPS souřadnice | 9° 26' 20" Sever, 64° 28' 22" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1049.5 km (652.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8957.6 km (5566 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Venezuela |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Anacoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Anaco
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 18:34 |
Časový rozdíl odtud: Anaco
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 4.32‰ VEN Populace



