Aktuální místní čas zde: Maturín, Venezuela
Dotaz: Kolik je hodin zde: Maturín? Odpověď: Maturín (Monagas) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 21:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Maturín přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 1 hodin(y), 51 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Maturín Přenastavení času 2026, 2027 (America/Caracas) »
| Maturín informace: | |
|---|---|
| Země: | Venezuela |
| Měna: | VEF, Bolivar |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 410 972 = 15.096‰ VEN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 71 m |
| GPS souřadnice | 9° 44' 44.5" Sever, 63° 10' 59.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1083.6 km (673.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8923.4 km (5544.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Venezuela |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Maturínje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Maturín
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 18:29 |
Časový rozdíl odtud: Maturín
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 15.096‰ VEN Populace



