Aktuální místní čas zde: Catabola, Angola
Dotaz: Kolik je hodin zde: Catabola? Odpověď: Catabola (Bié) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:58 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Catabola Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Catabola informace: | |
|---|---|
| Země: | Angola |
| Měna: | AOA, Kwanza |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 18 855 = 1.443‰ AGO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1531 m |
| GPS souřadnice | 12° 9' 0" Jih, 17° 16' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1351 km (839.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8656.1 km (5378.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Angola |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Catabolaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Catabola
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 17:32 |
Časový rozdíl odtud: Catabola
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.443‰ AGO Populace



