Aktuální místní čas zde: Chissamba, Angola
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chissamba? Odpověď: Chissamba (Bié) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:57 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Chissamba Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Chissamba informace: | |
|---|---|
| Země: | Angola |
| Měna: | AOA, Kwanza |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 7 677 = 0.587‰ AGO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1404 m |
| GPS souřadnice | 12° 10' 0" Jih, 17° 19' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1352.8 km (840.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8654.3 km (5377.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Angola |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Chissambaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chissamba
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 17:32 |
Časový rozdíl odtud: Chissamba
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.587‰ AGO Populace



