Aktuální místní čas zde: Lubango, Angola
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lubango? Odpověď: Lubango (Huíla) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:57 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Lubango Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Lubango informace: | |
|---|---|
| Země: | Angola |
| Měna: | AOA, Kwanza |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 102 541 = 7.847‰ AGO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1760 m |
| GPS souřadnice | 14° 55' 1.8" Jih, 13° 29' 33" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1658.6 km (1030.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8348.4 km (5187.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Angola |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Lubangoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lubango
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 17:42 |
Časový rozdíl odtud: Lubango
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 7.847‰ AGO Populace



