Aktuální místní čas zde: Malanje, Angola
Dotaz: Kolik je hodin zde: Malanje? Odpověď: Malanje Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:59 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Malanje Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Malanje informace: | |
|---|---|
| Země: | Angola |
| Měna: | AOA, Kwanza |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 87 046 = 6.661‰ AGO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1134 m |
| GPS souřadnice | 9° 32' 24.5" Jih, 16° 20' 27.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1060.8 km (659.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8946.3 km (5559 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Angola |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Malanjeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Malanje
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 17:40 |
Časový rozdíl odtud: Malanje
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 6.661‰ AGO Populace



