Aktuální místní čas zde: Craigieburn, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Craigieburn? Odpověď: Craigieburn (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:24 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Craigieburn přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 14 hodin(y), 35 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Craigieburn Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Craigieburn informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 19 728 = 0.917‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 186 m |
| GPS souřadnice | 37° 36' 0" Jih, 144° 56' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4180.7 km (2597.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5826.3 km (3620.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Craigieburnje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Craigieburn
![]() 07:21 |
![]() |
![]() 17:12 |
Časový rozdíl odtud: Craigieburn
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.917‰ AUS Populace



