Aktuální místní čas zde: Gorokan, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Gorokan? Odpověď: Gorokan (New South Wales) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Gorokan přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 14 hodin(y), 38 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Gorokan Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Sydney) »
| Gorokan informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 7 066 = 0.328‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ <10 m |
| GPS souřadnice | 33° 15' 27.5" Jih, 151° 30' 34.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3697.9 km (2297.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6309.2 km (3920.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Gorokanje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Gorokan
![]() 06:45 |
![]() |
![]() 16:56 |
Časový rozdíl odtud: Gorokan
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.328‰ AUS Populace



