Aktuální místní čas zde: Kalgoorlie, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kalgoorlie? Odpověď: Kalgoorlie (Western Australia) Místo se nachází v časovém pásmu "AWST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kalgoorlie Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Perth) »
| Kalgoorlie informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 31 107 = 1.446‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 387 m |
| GPS souřadnice | 30° 44' 46.1" Jih, 121° 28' 27.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3418.7 km (2124.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6588.4 km (4093.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Kalgoorlieje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kalgoorlie
![]() 06:39 |
![]() |
![]() 17:02 |
Časový rozdíl odtud: Kalgoorlie
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 1.446‰ AUS Populace



