Aktuální místní čas zde: Kangaroo Flat, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kangaroo Flat? Odpověď: Kangaroo Flat (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kangaroo Flat přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 14 hodin(y), 39 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kangaroo Flat Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Kangaroo Flat informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 9 492 = 0.441‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 262 m |
| GPS souřadnice | 36° 47' 60" Jih, 144° 15' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4091.8 km (2542.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5915.3 km (3675.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Kangaroo Flatje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kangaroo Flat
![]() 07:22 |
![]() |
![]() 17:17 |
Časový rozdíl odtud: Kangaroo Flat
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.441‰ AUS Populace



