Aktuální místní čas zde: Kelmscott, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kelmscott? Odpověď: Kelmscott (Western Australia) Místo se nachází v časovém pásmu "AWST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kelmscott Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Perth) »
| Kelmscott informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 9 419 = 0.438‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 48 m |
| GPS souřadnice | 32° 7' 27.6" Jih, 116° 1' 33.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3571.9 km (2219.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6435.2 km (3998.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Kelmscottje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kelmscott
![]() 07:04 |
![]() |
![]() 17:21 |
Časový rozdíl odtud: Kelmscott
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 0.438‰ AUS Populace



