Aktuální místní čas zde: Moonah, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Moonah? Odpověď: Moonah (Tasmania) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:30 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Moonah přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 13 hodin(y), 29 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Moonah Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Hobart) »
| Moonah informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 5 084 = 0.236‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 32 m |
| GPS souřadnice | 42° 50' 46.2" Jih, 147° 18' 8.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4764 km (2960.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5243 km (3257.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Moonahje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Moonah
![]() 07:26 |
![]() |
![]() 16:49 |
Časový rozdíl odtud: Moonah
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.236‰ AUS Populace



