Aktuální místní čas zde: Mount Barker, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mount Barker? Odpověď: Mount Barker (South Australia) Místo se nachází v časovém pásmu "ACST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +9.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:00 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Mount Barker přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 13 hodin(y), 59 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Mount Barker Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Adelaide) »
| Mount Barker informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 8 357 = 0.388‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 322 m |
| GPS souřadnice | 35° 4' 0" Jih, 138° 52' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3899 km (2422.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6108 km (3795.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Mount Barkerje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mount Barker
![]() 07:09 |
![]() |
![]() 17:13 |
Časový rozdíl odtud: Mount Barker
| Los Angeles | **************** | | | -16.5 |
| Ciudad de México | *************** | | | -15.5 |
| New York | ************* | | | -13.5 |
| Rio de Janeiro | ************ | | | -12.5 |
| Londýn | ******** | | | -8.5 |
| Moskva | ****** | | | -6.5 |
| Dubaj | ***** | | | -5.5 |
| Bombaj | **** | | | -4 |
| Šanghaj | * | | | -1.5 |
| Tokio | | | -0.5 | |
| Sydney | +0.5 | | |

= 0.388‰ AUS Populace



